रोनाल्डो बेचेको केही दिनपछि रियल मड्रिडले भिनिसस जुनियरलाई भित्र्यायो

रोनाल्डो बेचेको केही दिनपछि रियल मड्रिडले भिनिसस जुनियरलाई भित्र्यायो

स्टार खेलाडी क्रिस्टियानो रोनाल्डो बेचेको केही दिनमा नै रियल मड्रिडले ब्राजिलका युवा खेलाडी भिनिसस जुनियरलाई अनुबन्ध गरेको छ ।

रियलले १८ वर्षीय स्ट्राइकर भिनिससलाई ६ वर्षको लागि क्लबमा अनुबन्ध गरेको हो । रियलले भिनिसससंग सन् २०२५ सम्मको लागि सम्झौता गरेको जनाएको छ । भिनिससलाई रियलले ब्राजिलियन क्लब फ्लामेन्गोबाट ३५ मिलियन पाउण्डमा भित्र्याएको हो ।

ब्राजिलको उमेर समूहबाट खेलिसकेका भिनिससले यु–१५, यु–१७ र यु–२० टिमबाट खेलिसकेका छन् । भिनिससले गएको सिजन फ्लामेन्गोबाट ३७ खेल खेल्दै ७ गोल गरेका थिए ।

रियलले उनलाई गएको वर्ष नै क्लबमा अनुबन्ध गरेको बताए पनि उमेर हकबन्दीका कारण उनलाई क्लबमा ल्याइएको थिएन । १८ वर्ष मुनिको खेलाडीलाई कुनै पनि क्लबले अनुबन्ध गरेमा कारबाही हुने भएकाले रियलले उनलाई यो सिजनमा मात्र औपचारिक रुपमा सार्वजनिक गरेको हो ।

Source ujyaaloonline

Share